Zapraszamy na zagraniczną wycieczkę szkolną do Hiszpanii

Zapraszamy do przemierzenia z nami Europy.

Wycieczka daje możliwość odwiedzenia trzech krajów. Rozpoczynamy przygodę w średniowiecznych murach Awinion. Następnie będzie okazja do podziwiania dzieł Dalego zgromadzonych w muzeum w jego rodzinnym mieście. Zwiedzanie Barcelony i okolicznych miejscowości, to nie tylko spotkanie ze wspaniałą architekturą, ale również chwila przerwy na wypopoczynek na plaży na Costa Brava. Wracając odwiedzimy Wenecję.

INFORMACJA O WYCIECZCE:

Czas trwania: 9 dni

Wyjazd: przewidywany termin wyjazdu 05.2020

Zakwaterowanie: Hotele 2* i 3*

Wyżywienie: 5 śniadań i 5 obiadokolacji

Transport: komfortowy autokar

Świadczenia: Ubezpieczenia - od kosztów rezygnacji oraz AXA Europa NNW

Cena: 1790 zł + 100 Euro na bilety wstępu

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy po odbiór deklaracji/ oświadczenia rodziców na udział dziecka w wycieczce od:  p. Joanny Mazur, p. Agnieszki Gwazdacz-Białaszewskiej, p. Andrzeja Kurzydło.

UWAGA!!!  Uczestnicy muszą posiadać ważny dowód osobisty lub paszport !!!

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest zapłata zaliczki w kwocie 300 zł, płatnej do dnia 10 października u opiekunów wycieczki !!!

Więcej na temat wycieczki na stronie www.wycieczkiszkolne.atas.pl/wycieczka/hiszpania-wycieczka-szkona-TH1-5561

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!