• gim2_1
  • g1
  • sp7_1

 

Zebranie z Rodzicami
odbędzie się w czwartek, 24.10.2019 r.

Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania z wychowawcami klas
  oraz konsultacje indywidualne.

W godzinach 16:00 - 18:00, będzie można spotkać się i porozmawiać
z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.

 

Lekcja demokracji - wybory do Samorządu Uczniowskiego

Należy pamiętać, iż Samorząd Uczniowski to ważny organ szkoły, który daje uczniom realną możliwość uczestniczenia w jej życiu i wpływ na jej funkcjonowanie. Jego działalność jest doskonałą lekcją demokracji i samorządności. W dniu dzisiejszym odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. W tym roku o tę funkcję walczyły 3 osoby: Zuzanna Litwin z kl. VIIIB, Katarzyna Krakowiak z kl. VIIID oraz Oliwier Dawidowicz z kl. VIIIG. Nasi kandydaci, jak politycy, przygotowali na tę okazję kampanię w postaci plakatów wyborczych, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach.

 Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Reprezentantami uczniów naszej szkoły zostali:

 

  Przewodniczący–Oliwier Dawidowicz

 

  Zastępca –Zuzanna Litwin

 

  Sekretarz –Katarzyna Krakowiak

 

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Czytany 52 razy