• gim2_1
  • g1
  • sp7_1

 

Zebranie z Rodzicami

Zapraszamy rodziców  na zebranie, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r.
o godz. 16:00 na hali sportowej.

Bezpośrednio po prelekcji "Agresja dziecka wobec rodzica i rówieśników
- jak skutecznie reagować?",
którą przeprowadzą specjaliści do spraw profilaktyki,
odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

W tym dniu, do godziny 18:00, będzie też możliwość konsultacji indywidualnych
z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.

 

Wideokonferencja z Grecją

Dnia 27 listopada 2019r. uczniowie klas VIIIg, VIIIb oraz VIIId mieli okazję po raz pierwszy w tym roku szkolnym porozmawiać ze swoimi nowymi koleżankami i kolegami z Grecji. Kontakt przebiegał za pośrednictwem skypa, a nasi rozmówcy to uczniowie Prywatnej Szkoły Językowej w Korfu. Pierwsza wideokonferencja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Mieliśmy wrażenie jak byśmy znali się nie od dziś. Każdy z uczniów przedstawił się, opowiedział o swoich zainteresowaniach oraz odpowiadał na pytania uczestników wideokonferencji. Kontakt przebiegał oczywiście w języku niemieckim. Okazało się, że prezentujemy podobny poziom znajomości tego języka. Na zakończenie wideokonferencji nasi greccy koledzy specjalnie dla nas wykonali piosenkę w języku niemieckim. W najbliższym czasie uczniowie naszej szkoły napiszą kartki świąteczne do swoich nowych kolegów i koleżanek. Podczas kolejnej wideokonferencji z udziałem uczniów greckiej szkoły językowej każdy z uczniów przedstawi wszystkich członków swojej rodziny oraz miasto w którym mieszka. Już nie możemy się doczekać...

Czytany 65 razy