• gim2_1
  • g1
  • sp7_1

 

Zebranie z Rodzicami

Zapraszamy rodziców  na zebranie, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r.
o godz. 16:00 na hali sportowej.

Bezpośrednio po prelekcji "Agresja dziecka wobec rodzica i rówieśników
- jak skutecznie reagować?",
którą przeprowadzą specjaliści do spraw profilaktyki,
odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

W tym dniu, do godziny 18:00, będzie też możliwość konsultacji indywidualnych
z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.

 

VIIID - Jumpcity

28 listopada 2019r. klasa VIIID wzięła udział w wycieczce do Parku Trampolin Jumpcity w Gdyni. Spędziliśmy dwie godziny na zajęciach Jump WF pod okiem instruktora. Na początek, wszystkich czekała rozgrzewka i dopiero potem, zaczęła się prawdziwa zabawa. Po trampolinowych szaleństwach udaliśmy się na poczęstunek do ulubionej restauracji. Wróciliśmy zmęczeni, ale naładowani mocną dawką pozytywnej energii. 

Czytany 99 razy