• gim2_1
  • g1
  • sp7_1

 

Zebranie z Rodzicami

Zapraszamy rodziców  na zebranie, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r.
o godz. 16:00 na hali sportowej.

Bezpośrednio po prelekcji "Agresja dziecka wobec rodzica i rówieśników
- jak skutecznie reagować?",
którą przeprowadzą specjaliści do spraw profilaktyki,
odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

W tym dniu, do godziny 18:00, będzie też możliwość konsultacji indywidualnych
z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.

 

KOLEJNY SUKCES IGORA ZAGOŻDŻANA

Miło nam poinformować, że Igor Zagożdżan, uczeń klasy VIIID, odniósł swój kolejny sukces podczas VI Grand Prix International Karate WKF. Turniej odbył się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Lęborku. Zawody zgromadziły ponad 300 karateków z 25 klubów z Polski, Norwegii i Rosji.

Igor pokonał wielu rywali zdobywając aż 3 złote medale, 1 srebrny i 1 brązowy. Świetny występ naszego karateki został dodatkowo zwieńczony otrzymaniem przez Igora tytułu "Najlepszego Zawodnika". Warto zaznaczyć, że były to pierwsze zawody po poważnej kontuzji. 

      Serdecznie gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów Igorowi.

Czytany 37 razy