2017 / 2018

a) Konkursy przedmiotowe, organizowane przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku:

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Laureat: Paweł Kalinowski

Finaliści: Aleksandra Piotrowicz, Aleksandra Gosz

(op. p. Wojciech Malicki )

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finalista: Katarzyna Kołsut

(op. p. Aldona Korzeniewska)

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Finalista: Martyna Lorek

(op. p. Aleksandra Gryfkowiec)

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Finalistki: Katarzyna Kołsut, Aleksandra Piotrowicz

(op. p. Małgorzata Stenka )

 

 b) Konkursy międzynarodowe:

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienie: Mateusz Waszczuk

(op. p. Aleksandra Werra)

 

c) Konkursy ogólnopolskie:

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Wyróżnienie: Daria Szczypior, Aleksandra Gosz, Dawid Piątek

(op. p. Marzena Pawelczyk)

 

d) Konkursy powiatowe:

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

II miejsce – Mateusz Hallmann, Seweryn Hopa

(op. p. Grzegorz Stolz)

 

e) Konkursy o zasięgu miejskim:

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

I miejsce – Dominik Kalkowski

 (op. p. Grzegorz Stolz)

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce – Kornelia Bonna

(op. p. Grzegorz Stolz)

 

 f) Konkursy plastyczne:

1.    Uczniowie klasy I a – opiekun Marzena Paszkowiak

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Komputerowa Pisanka

III miejsce – Magda Torbicka

Wyróżnienie – Joanna Torbicka

 

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Niech żyje rock’n’roll” 

Wyróżnienie – Joanna Torbicka

 

XIV Ogólnopolski Konkurs „Świat bez barier”

Laureatka – Lidia Dawidowska

 

Powiatowy Konkurs Poetycko – Plastyczny „Jest taki dzień, rodzinny dzień …”

Wyróżnienie – Marta Kubiak

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Segreguję z pasją”

Wyróżnienie – Daria Białk

 

Miejski Konkurs Wiedzy Pożarniczej kl. I „Żyj bezpieczniej”

II miejsce – Aniela Bojarska

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Jajko wielkanocne”

Wyróżnienie – Lidia Dawidowska

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”

Nagroda – Wiktoria Ptaszek, Joanna Torbicka

 

2.    Uczniowie kl. I (świetlica) – opiekun Marzena Lange

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anieli grają dla hospicjum”

Grand Prix – Lidia Dawidowska

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptasie opowieści”

Nagroda – Daria Białk, Lidia Majewska, Wiktoria Ptaszek, Joanna Torbicka, Magda Torbicka, Agata Urbańska, Lidia Dawidowska, Kornelia Zając

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja małą ojczyzna”

Wyróżnienie – Lidia Dawidowska

 

3.    Uczniowie klas II i III gimnazjum oraz klas VII – opiekun Ferdynanda Byczuk

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Świat bez barier „Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”

Laureat – Lilianna Jasińska

 

Gminny Konkurs Plastyczny„Segreguję z pasją”

II miejsce – Marta Makurat

Wyróżnienie – Daria Szczypior

 

Konkurs Plastyczny „Jest taki dzień … rodzinny dzień”

II miejsce – Daria Szczypior

 

Konkurs Plastyczny „Jesteśmy razem – Jak powinna wyglądać integracja z niepełnosprawnymi”

II miejsce – Maja Łukaszuk

 

Szkolny Konkurs Plastyczny„Bezpieczeństwo w twoim otoczeniu zależy od Ciebie”

I miejsce – Kornelia Bonna, Natalia Podhajska

II miejsce – Agata Staniszewska, Oliwia Wenta, Laura Schroeder, Martyna Lorek  

 

g) Konkursy sportowe

KOSZYKÓWKA

Mistrzostwa Lęborka w koszykówce dziewcząt

II miejsce – Magdalena Pawelczyk, Paulina Bajkowska, Nina Ryszczuk, Sandra Świeczkowska, Klaudia Suska, Wiktoria Smoter, Marta Wenta, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Martyna Błaszkowska, Agata Majchrzak, Zuzanna Gleske, Wiktoria Naczk 

(op. p. Agnieszka Labuda)

 

Mistrzostwa Lęborka w koszykówce chłopców

II miejsce (kat. gim.) –  Jakub Dziekoński, Oliwier Repp, Dominik Popławski, Piotr Klata, Bartosz Labuda, Mateusz Wejer, Jakub Kobyłecki, Cezary Kochman, Dawid Kreft, Aleksander Piepka, Mateusz Boyke, Adam Janiczak

(op. p. Agnieszka Labuda)

  

TENIS STOŁOWY

Mistrzostwa Lęborka w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych

II miejsce – dziewczęta: Angelika Joniec, Agata Staniszewska, Lilianna Jasińska

II miejsce – chłopcy: Wiktor Andrzejczak, Łukasz Sobiesiak, Eliasz Miazek

 (op. p. Wojciech Potrykus)

 

 PIŁKA RĘCZNA

 Mistrzostwa Lęborka w Piłce Ręcznej

II miejsce – dziewczęta: Łucja Tabor, Paulina Bajkowska, Dominika Burzyńska, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Zuzanna Gleske, Agata Majchrzak, Martyna Błaszkowska, Wiktoria Naczk, Agata Bielska

II miejsce – chłopcy: Dominik Popławski, Dominik Kalkowski, Jakub Dziekoński, Oliwier Repp, Mateusz Wejer, Jakub Kobyłecki, Aleksander Piepka, Dawid Meyer, Maciej Głowacki, Adam Janiczak, Cezary Kochman, Robert Majkowski, Krzystof Mielewczyk, Dawid Kerft

(op. p. Marta Kaczykowska)

 

PIŁKA SIATKOWA

Szkolny Turniej dwójek siatkarskich

I miejsce – Dominika Burzyńska, Klaudia Popławska

II miejsce – Paulina Bajkowska , Julia Chmielewska

III miejsce – Julia Klasa, Agata Majchrzak

(op. p. Agnieszka Labuda, Andrzej Kurzydło)

 

Mistrzostwa Lęborka w Piłce Siatkowej

II miejsce – dziewczęta: Łucja Tabor, Paulina Bajkowska, Dominika Burzyńska, Milena Januszkiewicz, Agata Majchrzk , Agata Klasa, Karolina Żukowska, Wiktoria Naczk, Klaudia Walkusz

 

PIŁKA NOŻNA

Mistrzostwa Lęborka w halowej piłce nożnej chłopców

II miejsce – Cezary Kochman, Jakub Doba, Maciej Kustusz, Bartosz Labuda, Dominik Kalkowski, Jakub Kobyłecki, Dominik Kreft, Robert Kreft, Szymon Piepka, Dawid Mayer, Robert Majkowski

(op. p. Andrzej Kurzydło)

 

Mistrzostwa Powiatu Lęborskiego w piłce nożnej

I miejsce – dziewczęta: Maja Maur, Łucja Tabor, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Paulina Bajkowska, Klaudia Walkusz, Oliwia Nawrocka,  Karolina Żukowska

IV miejsce – chłopcy: Cezary Kochman, Jakub Doba, Maciej Kustusz, Bartosz Labuda, Dominik Kalkowski, Jakub Kobyłecki, Dominik Kreft, Robert Kreft, Szymon Piepka, Dawid Mayer, Robert Majkowski

(op. p. Andrzej Kurzydło)

 

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego

III miejsce – dziewczęta:Maja Maur, Łucja Tabor, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Paulina Bajkowska, Klaudia Walkusz, Oliwia Nawrocka,  Karolina Żukowska

(op. p. Andrzej Kurzydło)

 

BADMINTON

Zawody Powiatowe w Badmintona

II miejsce - Dominik Kalkowski, Jakub Kobyłecki, Angelika Joniec, Agata Staniszewska

(op. p. Marcin Klukowski)

 

LEKKOATLETYTKA

Mistrzostwa Lęborka w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce - Łucja Tabor, Zuzanna Gleske, Maja Glezman,Angelika Joniec, Hanna Kochman, Natalia Kulesza, Marta Wenta, Agata Majchrzak,  Nikola Ramczyk, Wiktoria Szulfer

(op. p. Marcin Klukowski)

 

Grand Prix Lęborka w indywidualnych biegach przełajowych

I miejsce - Maja Glezman

III miejsce – Angelika Joniec

III miejsce – Dominik Kalkowski

(op. p. Marcin Klukowski)

 

Mistrzostwa Lęborka w sztafetowych biegach przełajowych

III miejsce – chłopcy: Łukasz Rymanowski, Kacper Wrześniewski, Jakub Kobyłecki, Adam Janiczak, Dominik Kalkowski, Piotr Klata, Dominik Kreft, Robert Majkowski, Arkadiusz Okrój, Filip Patelczak

(op. p. Andrzej Kurzydło)

II miejsce – dziewczęta: Łucja Tabor, Zuzanna Gleske, Maja Glezman, Angelika Joniec, Hania Kochman, Kasia Konkol, Natalia Kulesza, Agata Majchrzak, Nikola Ramczyk, Wiktoria Szulfer, Marta Wenta

(op. p. Marcin Klukowski)

 

Mistrzostwa Lęborka w lekkoatletyce indywidualnej dziewcząt i chłopców

Kategoria dziewczęta

I miejsce (bieg na 1000 m) – Angelika Joniec

Kategoria chłopcy

II miejsce (bieg na 600 m ) – Dominik Kalkowski

(op. p. Marcin Klukowski)

 

Mistrzostwa Województwa w lekkoatletyce indywidualnej

XI miejsce (bieg na 1000 m) – Angelika Joniec

(op. p. Marcin Klukowski)

 

Europamarathon 2018 / Görlitz – Zgorzelec

I miejsce – Dominik Kalkowski

 

NORDIC WALKING

Półmaraton Nordic Wolking Pamięci Krzysztofa Kulastewicza

I miejsce – Zuzanna Lubańska

(op. p. Agnieszka Labuda, p. Marta Kaczykowska)

 

SZACHY

Lęborskie Igrzyska młodzieży szkolnej

III miejsce – Angelika Joniec, Kornelia Bonna, Eliasz Miazek, Jakub Dziekoński

(op. p. Marcin Klukowski)

 

UNIHOKEJ

Lęborskie Mistrzostwa w unihokeju

I miejsce chłopców – Mateusz Boyke, Seweryn Hopa, Dominik Kalkowski, Piotr Klata, Jakub Kobyłecki, Cezary Kochman, Krzysztof Mielewczyk, Aleksander Piepka, Dominik Popławski

I miejsce dziewcząt – Nina Ryszczuk, Wiktoria Naczk, Angelika Joniec, Paulina Bajkowska, Martyna Błaszkowska, Dominika Burzyńska, Klaudia Popławska

(op. p. Marcin Klukowski)

 

Powiatowy Finał w unihokeju dziewcząt i chłopców

II miejsce chłopców – Mateusz Boyke, Seweryn Hopa, Dominik Kalkowski, Piotr Klata, Jakub Kobyłecki, Cezary Kochman, Krzysztof Mielewczyk, Aleksander Piepka, Dominik Popławski

II miejsce dziewcząt – Nina Ryszczuk, Wiktoria Naczk, Angelika Joniec, Paulina Bajkowska, Martyna Błaszkowska, Dominika Burzyńska, Klaudia Popławska