a) Konkursy przedmiotowe, organizowane przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku:
Wojewódzki Konkurs Biblijny
Laureat: Paweł Kalinowski
Finaliści: Aleksandra Piotrowicz, Aleksandra Gosz
(op. p. Wojciech Malicki )
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Finalista: Katarzyna Kołsut
(op. p. Aldona Korzeniewska)
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Finalista: Martyna Lorek
(op. p. Aleksandra Gryfkowiec)
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Finalistki: Katarzyna Kołsut, Aleksandra Piotrowicz
(op. p. Małgorzata Stenka )
b) Konkursy międzynarodowe:
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Wyróżnienie: Mateusz Waszczuk
(op. p. Aleksandra Werra)
c) Konkursy ogólnopolskie:
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”
Wyróżnienie: Daria Szczypior, Aleksandra Gosz, Dawid Piątek
(op. p. Marzena Pawelczyk)
d) Konkursy powiatowe:
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
II miejsce – Mateusz Hallmann, Seweryn Hopa
(op. p. Grzegorz Stolz)
e) Konkursy o zasięgu miejskim:
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce – Dominik Kalkowski
(op. p. Grzegorz Stolz)
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
I miejsce – Kornelia Bonna
(op. p. Grzegorz Stolz)
f) Konkursy plastyczne:
1. Uczniowie klasy I a – opiekun Marzena Paszkowiak
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Komputerowa Pisanka
III miejsce – Magda Torbicka
Wyróżnienie – Joanna Torbicka
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Niech żyje rock’n’roll”
Wyróżnienie – Joanna Torbicka
XIV Ogólnopolski Konkurs „Świat bez barier”
Laureatka – Lidia Dawidowska
Powiatowy Konkurs Poetycko – Plastyczny „Jest taki dzień, rodzinny dzień …”
Wyróżnienie – Marta Kubiak
Gminny Konkurs Plastyczny „Segreguję z pasją”
Wyróżnienie – Daria Białk
Miejski Konkurs Wiedzy Pożarniczej kl. I „Żyj bezpieczniej”
II miejsce – Aniela Bojarska
Miejski Konkurs Plastyczny „Jajko wielkanocne”
Wyróżnienie – Lidia Dawidowska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”
Nagroda – Wiktoria Ptaszek, Joanna Torbicka
2. Uczniowie kl. I (świetlica) – opiekun Marzena Lange
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anieli grają dla hospicjum”
Grand Prix – Lidia Dawidowska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptasie opowieści”
Nagroda – Daria Białk, Lidia Majewska, Wiktoria Ptaszek, Joanna Torbicka, Magda Torbicka, Agata Urbańska, Lidia Dawidowska, Kornelia Zając
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja małą ojczyzna”
Wyróżnienie – Lidia Dawidowska
3. Uczniowie klas II i III gimnazjum oraz klas VII – opiekun Ferdynanda Byczuk
XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Świat bez barier „Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”
Laureat – Lilianna Jasińska
Gminny Konkurs Plastyczny„Segreguję z pasją”
II miejsce – Marta Makurat
Wyróżnienie – Daria Szczypior
Konkurs Plastyczny „Jest taki dzień … rodzinny dzień”
II miejsce – Daria Szczypior
Konkurs Plastyczny „Jesteśmy razem – Jak powinna wyglądać integracja z niepełnosprawnymi”
II miejsce – Maja Łukaszuk
Szkolny Konkurs Plastyczny„Bezpieczeństwo w twoim otoczeniu zależy od Ciebie”
I miejsce – Kornelia Bonna, Natalia Podhajska
II miejsce – Agata Staniszewska, Oliwia Wenta, Laura Schroeder, Martyna Lorek
g) Konkursy sportowe
KOSZYKÓWKA
Mistrzostwa Lęborka w koszykówce dziewcząt
II miejsce – Magdalena Pawelczyk, Paulina Bajkowska, Nina Ryszczuk, Sandra Świeczkowska, Klaudia Suska, Wiktoria Smoter, Marta Wenta, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Martyna Błaszkowska, Agata Majchrzak, Zuzanna Gleske, Wiktoria Naczk
(op. p. Agnieszka Labuda)
Mistrzostwa Lęborka w koszykówce chłopców
II miejsce (kat. gim.) – Jakub Dziekoński, Oliwier Repp, Dominik Popławski, Piotr Klata, Bartosz Labuda, Mateusz Wejer, Jakub Kobyłecki, Cezary Kochman, Dawid Kreft, Aleksander Piepka, Mateusz Boyke, Adam Janiczak
(op. p. Agnieszka Labuda)
TENIS STOŁOWY
Mistrzostwa Lęborka w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych
II miejsce – dziewczęta: Angelika Joniec, Agata Staniszewska, Lilianna Jasińska
II miejsce – chłopcy: Wiktor Andrzejczak, Łukasz Sobiesiak, Eliasz Miazek
(op. p. Wojciech Potrykus)
PIŁKA RĘCZNA
Mistrzostwa Lęborka w Piłce Ręcznej
II miejsce – dziewczęta: Łucja Tabor, Paulina Bajkowska, Dominika Burzyńska, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Zuzanna Gleske, Agata Majchrzak, Martyna Błaszkowska, Wiktoria Naczk, Agata Bielska
II miejsce – chłopcy: Dominik Popławski, Dominik Kalkowski, Jakub Dziekoński, Oliwier Repp, Mateusz Wejer, Jakub Kobyłecki, Aleksander Piepka, Dawid Meyer, Maciej Głowacki, Adam Janiczak, Cezary Kochman, Robert Majkowski, Krzystof Mielewczyk, Dawid Kerft
(op. p. Marta Kaczykowska)
PIŁKA SIATKOWA
Szkolny Turniej dwójek siatkarskich
I miejsce – Dominika Burzyńska, Klaudia Popławska
II miejsce – Paulina Bajkowska , Julia Chmielewska
III miejsce – Julia Klasa, Agata Majchrzak
(op. p. Agnieszka Labuda, Andrzej Kurzydło)
Mistrzostwa Lęborka w Piłce Siatkowej
II miejsce – dziewczęta: Łucja Tabor, Paulina Bajkowska, Dominika Burzyńska, Milena Januszkiewicz, Agata Majchrzk , Agata Klasa, Karolina Żukowska, Wiktoria Naczk, Klaudia Walkusz
PIŁKA NOŻNA
Mistrzostwa Lęborka w halowej piłce nożnej chłopców
II miejsce – Cezary Kochman, Jakub Doba, Maciej Kustusz, Bartosz Labuda, Dominik Kalkowski, Jakub Kobyłecki, Dominik Kreft, Robert Kreft, Szymon Piepka, Dawid Mayer, Robert Majkowski
(op. p. Andrzej Kurzydło)
Mistrzostwa Powiatu Lęborskiego w piłce nożnej
I miejsce – dziewczęta: Maja Maur, Łucja Tabor, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Paulina Bajkowska, Klaudia Walkusz, Oliwia Nawrocka, Karolina Żukowska
IV miejsce – chłopcy: Cezary Kochman, Jakub Doba, Maciej Kustusz, Bartosz Labuda, Dominik Kalkowski, Jakub Kobyłecki, Dominik Kreft, Robert Kreft, Szymon Piepka, Dawid Mayer, Robert Majkowski
(op. p. Andrzej Kurzydło)
XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego
III miejsce – dziewczęta:Maja Maur, Łucja Tabor, Angelika Joniec, Hanna Kochman, Paulina Bajkowska, Klaudia Walkusz, Oliwia Nawrocka, Karolina Żukowska
(op. p. Andrzej Kurzydło)
BADMINTON
Zawody Powiatowe w Badmintona
II miejsce – Dominik Kalkowski, Jakub Kobyłecki, Angelika Joniec, Agata Staniszewska
(op. p. Marcin Klukowski)
LEKKOATLETYTKA
Mistrzostwa Lęborka w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
II miejsce – Łucja Tabor, Zuzanna Gleske, Maja Glezman,Angelika Joniec, Hanna Kochman, Natalia Kulesza, Marta Wenta, Agata Majchrzak, Nikola Ramczyk, Wiktoria Szulfer
(op. p. Marcin Klukowski)
Grand Prix Lęborka w indywidualnych biegach przełajowych
I miejsce – Maja Glezman
III miejsce – Angelika Joniec
III miejsce – Dominik Kalkowski
(op. p. Marcin Klukowski)
Mistrzostwa Lęborka w sztafetowych biegach przełajowych
III miejsce – chłopcy: Łukasz Rymanowski, Kacper Wrześniewski, Jakub Kobyłecki, Adam Janiczak, Dominik Kalkowski, Piotr Klata, Dominik Kreft, Robert Majkowski, Arkadiusz Okrój, Filip Patelczak
(op. p. Andrzej Kurzydło)
II miejsce – dziewczęta: Łucja Tabor, Zuzanna Gleske, Maja Glezman, Angelika Joniec, Hania Kochman, Kasia Konkol, Natalia Kulesza, Agata Majchrzak, Nikola Ramczyk, Wiktoria Szulfer, Marta Wenta
(op. p. Marcin Klukowski)
Mistrzostwa Lęborka w lekkoatletyce indywidualnej dziewcząt i chłopców
Kategoria dziewczęta
I miejsce (bieg na 1000 m) – Angelika Joniec
Kategoria chłopcy
II miejsce (bieg na 600 m ) – Dominik Kalkowski
(op. p. Marcin Klukowski)
Mistrzostwa Województwa w lekkoatletyce indywidualnej
XI miejsce (bieg na 1000 m) – Angelika Joniec
(op. p. Marcin Klukowski)
Europamarathon 2018 / Görlitz – Zgorzelec
I miejsce – Dominik Kalkowski
NORDIC WALKING
Półmaraton Nordic Wolking Pamięci Krzysztofa Kulastewicza
I miejsce – Zuzanna Lubańska
(op. p. Agnieszka Labuda, p. Marta Kaczykowska)
SZACHY
Lęborskie Igrzyska młodzieży szkolnej
III miejsce – Angelika Joniec, Kornelia Bonna, Eliasz Miazek, Jakub Dziekoński
(op. p. Marcin Klukowski)
UNIHOKEJ
Lęborskie Mistrzostwa w unihokeju
I miejsce chłopców – Mateusz Boyke, Seweryn Hopa, Dominik Kalkowski, Piotr Klata, Jakub Kobyłecki, Cezary Kochman, Krzysztof Mielewczyk, Aleksander Piepka, Dominik Popławski
I miejsce dziewcząt – Nina Ryszczuk, Wiktoria Naczk, Angelika Joniec, Paulina Bajkowska, Martyna Błaszkowska, Dominika Burzyńska, Klaudia Popławska
(op. p. Marcin Klukowski)
Powiatowy Finał w unihokeju dziewcząt i chłopców
II miejsce chłopców – Mateusz Boyke, Seweryn Hopa, Dominik Kalkowski, Piotr Klata, Jakub Kobyłecki, Cezary Kochman, Krzysztof Mielewczyk, Aleksander Piepka, Dominik Popławski
II miejsce dziewcząt – Nina Ryszczuk, Wiktoria Naczk, Angelika Joniec, Paulina Bajkowska, Martyna Błaszkowska, Dominika Burzyńska, Klaudia Popławska