Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Dzień Kropki

Dzień Kropki

Każdego roku 15 września w naszej szkole, w klasach 0-III obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności. W tym dniu nasi uczniowie wraz z wychowawcami podejmowali wiele działań, które miały na celu odkrycie w sobie ukrytych talentów. Był więc pokaz talentów, prace z kropki, gry z kropką, rysowanie kredą, wspólne zabawy i wiele radości.

Tego dnia ubrania uczniów i nauczycieli ozdobione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach dzieci wysłuchały opowiadania Petera H. Reynoldsa „The dot”, dzięki któremu dowiedziały się, jak to mała kropka odmieniła życie dziewczynki imieniu Vashti.

Dzień Kropki niesie ważne przesłanie: każdy z nas ma ukryty talent, trzeba go tylko odkryć.

Niekiedy wystarczy zacząć od kropki…