Szko艂a Podstawowa nr 7 w L臋borku

Szko艂a Podstawowa nr 7
im. Bohater贸w Westerplatte
w L臋borku

SP7 w L臋borku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 L臋bork

Konkurs j臋zyka niemieckiego 馃檪

Konkurs j臋zyka niemieckiego 馃檪

Uczniowie naszej szko艂y zakwalifikowali si臋 do drugiego etapu konkursu z j. niemieckiego pt. 鈥濬este feiern wie sie fallen鈥 馃嚛馃嚜 Jest to III Wojew贸dzki Konkurs J臋zykowy dla uczni贸w klas 4-8 szk贸艂 podstawowych. Tegoroczna edycja konkursu dotyczy znajomosci s艂ownictwa zwi膮zanego ze 艣wietami oraz wybranych struktur gramatycznych. II etap konkursu odb臋dzie si臋 online.
3 uczni贸w z najwy偶szym wynikiem, kt贸rzy zakwalifikowali si臋 do nast臋pnego etapu to:
鉁 Oskar Kolerski kl. 7 B
鉁 B艂a偶ej Popiela kl. 7 A
鉁 Sofiia Pocherevina kl. 7B
Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych uczni贸w w kolejnym etapie 馃崁馃憤馃徎