MARGARET-koncert w ramach cyklu imprez ,,NIEĆPA”

W piątek po raz kolejny do Słupska zawitała profilaktyczna akcja „Niećpa”, na której nie zabrakło również uczniów naszej szkoły.
Niećpa to ogólnopolska kampania poświęcona profilaktyce uzależnień. Organizatorzy chcą namówić młodych ludzi, by powiedzieli „NIE” trzem uzależnieniom: zażywaniu narkotyków i dopalaczy, piciu alkoholu i paleniu papierosów.

Hala Gryfia w Słupsku zapełniła się błyskawicznie już na samym początku. Miały na to wpływ przede wszystkim szkolne autobusy, które co rusz dowoziły nowych widzów. Na widowni znajdowała się głównie młodzież, jednak można było też dostrzec opiekunów oraz osoby, które przyszły na koncert prywatnie.

Każdego roku w akcji tej uczestniczą gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które swoją obecnością podkreślają wagę tego przedsięwzięcia. Oczywiście nie zabrakło zespołu „100% z Piotrkiem Nagielem- muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej. Natomiast gwiazdą wieczoru była MARGARET. Wokalistka zaczęła swój koncert bardzo dynamicznie, od razu porywając widzów do wspólnej zabawy. Zaśpiewała swoje największe przeboje dobrze znane większości młodej publiczności, zachęcając do skakania i śpiewu. Sądząc po entuzjastycznej reakcji młodych ludzi koncert udał się na 100%.

Wszyscy bawili się super i czekają na kolejny wyjazd.