Szko艂a Podstawowa nr 7 w L臋borku

Szko艂a Podstawowa nr 7
im. Bohater贸w Westerplatte
w L臋borku

SP7 w L臋borku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 L臋bork

Piknik rodzinny 馃帄

Piknik rodzinny 馃帄

29 maja odby艂 si臋 rodzinny Piknik na terenie naszej szko艂y. Dzie艅 Mamy, Dzie艅 Dziecka oraz Dzie艅 Taty po艂膮czyli艣my w wyj膮tkowe 艣wi臋to 鈾ワ笍馃尫. Imprez臋 rozpoczeli Pan dyrektor Kazimierz Wielgus, wicedyrektor Andrzej Kurzyd艂o oraz przewodnicz膮ca Rady Rodzic贸w Pani Paulina Szalewska, na wst臋pie podzi臋kowano rodzicom, nauczycielom oraz firmom, kt贸re nas wspar艂y NFM, ZWAE, Farm Ftities International. Do organizacji Pikniku w艂膮czy艂o si臋 wiele dodatkowych os贸b, bardzo Wam dzi臋kujemy bez Was nie uda艂o by si臋 zorganizowa膰 takiego przedsi臋wzi臋cia. 馃グ Podczas wsp贸lnego 艣wi臋towania uczniowie mogli skorzysta膰 z loterii fantowej, zabawy na “dmucha艅cach” oraz z w wielu atrakcji w k膮ciku kreatywnym. 馃馃徏鈥嶐煄煄婐煐岋笍馃憭 Atrakcj膮, kt贸ra wywo艂a艂a wiele rado艣ci, by艂o dojenie sztucznej krowy, by艂o to nielada wyzwanie dla odwa偶nych.馃槉馃惍 W trakcie przerwy mi臋dzy zabaw膮 znalaz艂 si臋 tak偶e czas na pocz臋stunek, przepyszne ciasta upieczone przez naszych rodzic贸w, frytki, kie艂baski, popcorn oraz wata cukrowa. By艂o naprawd臋 pysznie! 馃嵖馃崯馃嵃 Dzieci mog艂y tak偶e spotka膰 si臋 i pozna膰 zaw贸d funkcjonariusza Policji oraz OSP w L臋borku, ogromn膮 frajd臋 sprawi艂a obecno艣膰 w radiowozie oraz w wozie stra偶ackim. 馃懏馃徏馃馃徏鈥嶐煔 W ramach przyjemniej edukacji, mo偶na by艂o dowiedzie膰 si臋 wiele o pracy le艣niczego oraz rozpozna膰 d藕wi臋ki lasu, dzi臋ki pi臋knej organizacji Nadle艣nictwa L臋bork. 馃尶馃暤馃徏 By艂 to naprawd臋 emocjonuj膮cy dzie艅. Mogli艣my razem z nasza ca艂膮 spo艂eczno艣ci膮 szkoln膮 poby膰 na chwil臋 razem, pozna膰 si臋 i sp臋dzi膰 mi艂o czas. W tym dniu najwa偶niejszy by艂 dla nas u艣miech naszych uczni贸w. 馃槉 Z niecierpliwo艣ci膮 oczekujemy kolejnego Pikniku, ju偶 w przysz艂ym roku. 馃槉 Do zobaczenia 馃グ