Świetliczaki – fajne dziewczyny i chłopaki! Wybieramy Świetliczaka miesiąca!

Co nam przyniósł wrzesień?? Hymm, na pewno mnóstwo zabawy. Ale nie tylko, bo uczyliśmy się też! Wszystkie świetliczaki mogły poznać się bliżej, dzieci integrowały się pomiędzy klasami. Mieliśmy nawet okazję poczuć się, jak prawdziwi aktorzy występujący na scenie. Odgrywaliśmy scenki i pokonaliśmy swój własny strach przed takim wystąpieniem.

Zobaczyliśmy także, że nasza szkoła jest pełna talentów: są dziewczynki, które pięknie projektują ubranka, są chłopcy, którzy tworzą budowle, a na domiar tego, potrafią się przy tym dobrze bawić kolego!

Również dzień chłopaka był takim dniem, w którym wszyscy razem przy muzyce bawiliśmy się. A na koniec miesiąca, Kamil powiedział: Szach! Wszem i wobec ogłaszam: ,,Jestem Super-Świetliczak! Kamil został ogłoszony Świetliczakiem miesiąca. W październiku sami się przekonamy, czy będzie Mat! I każde dziecko od teraz wie, że na nagrodę zasłużyć może też, gdy przykładem dla innych jest!

Gratulujemy Kamilowi oraz jego rodzicom, tak bystrego, pomocnego, kulturalnego i sympatycznego dziecka.