TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Dnia 07.XII.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku, odbyły się PIERWSZE MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE pod hasłem „LĘBORSKIE PIERWSZAKI TO FAJNE DZIECIAKI”. Organizatorem tego turnieju była Szkoła Podstawowa nr 7. Głównym celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej, zdrowa rywalizacja oraz najważniejsze – dobra zabawa. Bardzo się cieszymy, że wszystkie lęborskie szkoły przyjęły nasze zaproszenie. Łącznie w turnieju brało udział 80 dzieci z klas pierwszych. Dzieci miały przed sobą ogromne wyzwanie: jazda na worku, rzut kulą śnieżną do celu, śnieżna lawina oraz reniferowe skoki. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz słodki upominek. Za organizację i przeprowadzenie turnieju odpowiedzialni byli nauczyciele SP7 pani M. Lange, M. Kaczykowska oraz A. Labuda. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.