Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Powroty są naprawdę miłe …🥰

4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024😊🏫. Wszystkie pierwsze spotkania, powitania wywołały uśmiechy na twarzach uczniów, rodziców oraz nauczycieli. 😊 Podczas apelu pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku 👧🧑. Witamy Was młodsi koledzy i koleżanki, pamiętajcie, że zawsze chętnie służymy Wam pomocą i uczniowskim wsparciem 🥰. Wszyscy uczniowie poznali także swoich wychowawców, nauczycieli, więc jesteśmy gotowi do nowej szkolnej przygody 🥰🏫. Kochani uczniowie, życzymy Wam sukcesów w nauce, wspaniałych przyjaźni oraz uśmiechu na każdy dzień. 😊 Nauczyciele, niech nie gaśnie Wasz zapał do pracy i do odkrywania tego co w dzieciach jest najpiękniejsze 🥰. Owocnego roku! 😊🧑🥰👧