Warsztaty o emocjach na podstawie książki

Uczniowie z kl. III A przygotowują się na spotkanie z autorką książek dla dzieci Tiną Oziewicz, którą będziemy gościć w szkole 11 października.

W ramach lekcji bibliotecznej, po kierunkiem p. Anetty, w dniu dzisiejszym klasa III a uczestniczyła w warsztatach o emocjach na podstawie książki “Co robią uczucia?” Tiny Oziewicz. Na początku uczniowie szukali odpowiedzi na pytanie w sobie. Następnie wszyscy w skupieniu wysłuchali książki w postaci audiobooka, która to w dowcipny i ciepły sposób przedstawia, co się dzieje się w świecie uczuć. Treść książki bardzo pobudziła wyobraźnię słuchających.

Każdy z uczniów wykonał swoją ilustrację do wybranego uczucia z książki. Dzieci bardzo były zaangażowane w tworzeniu wspólnego ATLASU UCZUĆ. Jak powstawały karty do atlasu, można obejrzeć na zdjęciach….