Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Wielka lekcja WF z siatkówką

Wielka lekcja WF  z siatkówką

Wielka Lekcja WF z siatkówką 🤾 W Miejskiej Hali Sportowej 13 września br. odbyło się duże sportowe wydarzenie „Wielka Lekcja WF z siatkówką”🤾🙂. Gościem specjalnym był znany siatkarz, wielokrotny Reprezentant Polski Wojciech Grzyb. Wydarzenie otworzyła koordynator Fundacji Orły Sportu Pani Jolanta Magulska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 Pan Kazimierz Wielgus oraz Pani Agnieszka Dawidowska prezes SPS Lębork.🎊🤾 Ponad 160 uczniów z różnych szkół podstawowych powiatu lęborskiego uczestniczyło w zabawach i konkurencjach sprawnościowych związanych przede wszystkim z piłką siatkową🤾🏐. W ramach prosportowej imprezy przeprowadzono został sportowy quiz historyczny oraz turniej szkół. Każde dziecko otrzymało upominki. Pamiątkowe medale i puchary wręczali Sekretarz Miasta Marian Kurzydło oraz gość specjalny Wojciech Grzyb🥇🏐. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie Szkół Podstawowych nr 1, 3, 4 i 7 w Lęborku oraz szkół podstawowych z Nowej Wsi Lęborskiej, Łebienia, Garczegorza i Cewic😀. Organizatorami w Lęborku Wielkiej Lekcji WF z siatkówką była Fundacja Orły Sportu, Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki z Lęborka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku, Fundacja Małgorzaty Glinki, Ministerstwo Sportu i Turystyki, oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.🤾🏐🥇