Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29 września pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach kandydowało 8 przedstawicieli uczniów klas V i VI, którzy za pośrednictwem swoich plakatów wyborczych zachęcali społeczność uczniowską do oddania swojego głosu.

Miło nam poinformować, że w wyniku przeprowadzonych wyborów, przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Jakub Szyca z klasy VI B. Jego zastępcami zostali Amelia Piekarska z klasy V A oraz Jakub Nadolny z klasy VI A.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wygranej w wyborach oraz życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu swoich stanowisk.

Wszystkich uczniów zachęcamy do włączenia się w działalność Samorządu Uczniowskiego.