Wyjazd do Aquaparku w Redzie

Dzień 8 grudnia upłynął pod znakiem mokrego i aktywnego wypoczynku – wybraliśmy się bowiem do Aquaparku w Redzie. Wycieczka do Aquaparku była świetną zabawą i integracją. Uczniowie klasy III a, III g, II g i VII g pod opieką pań: A.Gwazdacz-Białaszewskiej, A. Gryfkowiec i A. Labudy mogli wykazać się umiejętnością pływania oraz korzystać z ogromnej ilości  atrakcji jakie oferuje obiekt. Największą atrakcją okazały się zjeżdżalnie wodne i akwarium z rekinami. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks i zabawę na finiszu I semestru roku szkolnego. Wszyscy po trzygodzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Następnie głodni i pełni wrażeń wszyscy udali się na posiłek. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka.