Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Polska – moje miejsce, mój kraj”

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Polska – moje miejsce, mój kraj”

Bardzo jest nam miło poinformować, iż Julia Ostrowska z klasy IV B oraz Kamila Górecka z klasy V B zdobyły wyróżnienia w w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Muzycznego „Polska – moje miejsce, mój kraj” odbywającego się pod hasłem „Moje spotkanie z NSZZ Solidarność” zorganizowanego przez Międzyregionalną Sekcję Oświaty i Wychowania Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.