Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Zbiórka żywności “Podziel się dobrym posiłkiem”

Zbiórka żywności “Podziel się dobrym posiłkiem”

W dniach 29 – 30 września br. wolontariusze z naszej szkoły, wzięli udział w zbiórce żywności “Podziel się dobrym posiłkiem”, organizowanej cyklicznie w ramach współpracy z Bankiem Żywności w Słupsku.

Naszą szkołę reprezentowało ponad 30 wolontariuszy, którzy zbierali żywność w lęborksich sklepach.Wspólnie udało nam się zebrać kilkaset kilogramów tak bardzo potrzebnej żywności, która trafi do potrzebujących rodzin powiatu lęborskiego.

Zapał naszych wolontariuszy, ich dobry humor, chęć niesienia pomocy innym, a przede wszystkim bezinteresowne poświęcenie swojego wolnego czasu, zasługują na podziw i wyróżnienie.

Jako opiekunowie, składamy podziękowania wszystkim wolontariuszom za ich trud, cierpliwość i wytrwałość. Dzięki Wam, na niejednej twarzy, pojawi się uśmiech i radość.