• gim2_1
  • g1
  • sp7_1

II miejsce w Finale powiatowym turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Finał powiatowy XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 

Reprezentanci naszej szkoły w kategori U10 z powodzeniem rywalizowai w ramach ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej. Bardzo dobra postawa piłkarska pozwoliła młodym piłkarzą dość aż do finału w którym zagrali z szkołą podstawową z Cewic. Mimo ambitnej gry ni udało siępokonać mocnych fizycznie rywali, ale II miejsce to znakomity wynik i cieszy świetna gra młodych reprezentantów. Oby tak dalej, a w przyszłych rozgrywkach na pewno będzie conajmniej tak dobrze jak dzisiaj. 

Gratulujemy :)

Reprezentanci SP 7 (Wilki i Lwy z siódemki):

Deptuła Piotr

Dydymski Borys 

Kedra Ksawery

Matalewski Szymon

Nadolny Jakub

Pryczkowski Maksymilian

Chowaniec Borys

Gierszewski Wojciech

Gorzycki Olivier

Konkol Maciej

Łapigrowski Maciej

Pryczkowski Nikodem 

 

Opiekunowie: Marzena Lange i Andrzej Kurzydło

Czytany 51 razy