• gim2_1
  • g1
  • sp7_1

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Portret mojej pani nauczycielki" klas I-III

18 października 2019r. odbyło sie uroczyste wręczenie nagród laureatom szkolnego plastycznego konkursu na najpiękniejszy "Portet mojej pani nauczycielki". Wpłynęło ponad 60 pięknych prac wykonanych przez dzieci z klas I-III. Portrety były wykonane róznymi technikami. Nagrodzeni zostali:

Klasy I: 

I miejsce - Agata Lange Ib

II miejsce - Mateusz lubański Ia

III miejsce - Borys Dydymski Ia

Klasy II:

I miejsce - Maria Manthej IIb

II miejsce - Bartosz Brauer IIa

III miejsce - Maja Piszczor IIa

Klasy III:

I miejsce - Adam Babczyszyn IIIb

II miejsce - Magdalena Torbicka IIIa

III miejsce - Adam Przybyła IIIb

Pan Dyrektor Kazimierz Wielgus, wręczył nagrody laureatom. Organizatorki zadbały również o to, aby każde dziecko, które wykonało pracę na ten konkurs otrzymało symboliczną nagrodę. Zapraszamy do udziału we wszystkich konkursach.

Czytany 119 razy