Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą!

26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni.

Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Na sali można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, Spider-Mana…  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie!

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy wyjątkowego gościa- wodzireja z królewną , którzy poprowadzili całe wydarzenie, zachęcając wszystkich do zabawy. Były tańce, znane piosenki, bitwa na poduszki, sztuki magiczne i wybór na króla i królową balu.

Wszyscy wspaniale się bawiliśmy – czego dowodem są zdjęcia w galerii – zapraszamy do oglądania! https://photos.app.goo.gl/vHnM9ZraZFPyVJ4D7