Dzień Otwarty Szkoły – “Ocean możliwości…”

W dniu dziejszym gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 5 oraz sześciolatów z Przedszkola nr 5. Ich starsi koledzy z SP7 przygotowali spektakl pt. “Ocean możliwości…”.

W ciekawy i nietypowy sposób przedstawili informacje  z życia szkoły,  osiągnięcia edukacyjne, ale również możliwości realizowania się poza szkolną ławką. Oglądając występ, podziwiano także umiejętności aktorskie, taneczne oraz sceniczne uczniów.

Relację z dziesiejszego dnia, promującego Szkołę Podstawową nr 7 w Lęborku, a przede wszystkim umiejętności i zdolności naszych uczniów można znaleźć również w lokalnych mediach.

Media lokalne

Nasze miasto Lębork

Gratulujemy Rodzicom tak wspaniałych dzieci i cieszymy się, że w naszej szkole bardzo dobrze się czują, mogą rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz poznawać wspaniałych ludzi.

W SP7 uczniowie otrzymują wsparcie z każdej strony, pokonują swoje słabości, by iść śmiało do przodu krok za krokiem, realizując swoje cele i spełniając marzenia. Mimo, że niektórzy muszą pokonać dłuższą drogę do szkoły, to chętnie do niej wracają następnego dnia. Dzieje się to dlatego, że atmostera jaka u nas panuje, sprzyja wszechstronnemu rozwojowi młodego człowieka. Przekonali się o tym nasi dzisiejsi goście.

Do zobaczenia we wrześniu!