HIP – HOP DRUGĄ SZANSĄ – koncert profilaktyczno – muzyczny

W naszej szkole obyło się spotkanie z HIP-HOPem. Prowadzący przestawili ten styl muzyczny jako narzędzie resocjalizacji oraz alternatywną i konstruktywną forma spędzania czasu wolnego przez młodzież.

Prowadzący oraz artyści muzyki hip – hop w ramach projektu (dofinansowany przez Samorząd Województwa Pomorskiego i Stowarzyszenie EDUQ) spotkali sie z młodzieżą  rozmawiajac o życiowych wartościach płynących z kultury hip-hop, roli hip-hopu w kształtowaniu postaw i zachowań młodzieży oraz o prawach dziecka. Dużo mówili o wzajemnym szacunku oraz wyrażaniu własnego zdania i negatywnych konsekwencjach hejtu.

Swoje utwory zaprezentowali: End RiuMaciej StanisławskiPan Mateusz Różalski i Piotr Michalski