KONKURS „AKTYWNE I BEZPIECZNE FERIE”

Serdecznie zapraszamy najmłodszych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie “Aktywne i bezpieczne ferie zimowe”.

Oto szczegółowy regulamin konkursu.

I. Cele i tematyka konkursu:

1. Celem konkursu jest promowanie aktywnego stylu życia oraz bezpiecznych gier i zabaw w czasie wolnym.

II. Zasady konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas O-III

2. Czas trwania konkursu: do 16 lutego 2024 r.

3. Przystąpienie do konkursu:

a) dla oddziału przedszkolnego – praca plastyczna w formacie A4 – technika dowolna;

b) dla uczniów klas I-III – grafika komputerowa.

Polega na napisaniu rymowanki/wierszyka z rysunkiem, który będzie nawiązywał do aktywnej i bezpiecznej formy spędzania czasu w czasie ferii zimowych.

Prace należy wykonać w edytorze Paint, niedozwolone jest wykorzystanie (kopiowanie) gotowych elementów lub ich części (gify, cliparty, fotomontaże, itp.).

Format pracy A4 – (na jednej stronie rymowanka z rysunkiem).

4.

a) Prace plastyczne prosimy złożyć u organizatorów: Marlena Paszkowiak i Marzena Janik

b) Prace wykonane komputerowo proszę wydrukować na kartce A4 lub przesłać na adres: mpaszkowiak1@wp.pl

Plik powinien być dokładnie opisany (imię, nazwisko i klasa).

III. Zasady rozstrzygnięcia konkursu:

1. Zgłoszone prace zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez organizatora.

2. Prace zostaną wyeksponowane na stronie internetowej szkoły i facebooku szkolnym.

3. Lista osób nagrodzonych zostanie ogłoszona na stronie internetowej SP 7 wraz z terminem wręczenia nagród.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!