Konkurs plastyczny “Wkrótce będę uczniem. Szkoła moich marzeń”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci  6-letnie z lęborskich przedszkoli do udziału w konkursie plastycznym „WKRÓTCE BĘDĘ UCZNIEM – SZKOŁA MOICH MARZEŃ”.

OTO REGULAMIN KONKURSU:

1.Organizatorem konkursu plastycznego jest Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku ( Marlena Paszkowiak, Marzena Lange)

2. Cele konkursu:

– kształtowanie pozytywnych skojarzeń dotyczących szkoły oraz obniżenie lęku przed nowym środowiskiem;

– rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci;

– pobudzenie twórczej wyobraźni dziecka oraz wrażliwości artystycznej;

– promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie.

3. W konkursie mogą wziąć udział dzieci 6-letnich z przedszkoli w Lęborku.

4. Praca musi spełniać następujące warunki:

– format: A4 bloku technicznego,

– technika: kolaż (bez materiałów sypkich)

– praca wykonana samodzielnie i indywidualnie.

– na odwrocie musi posiadać: imię i nazwisko autora oraz nazwę i adres przedszkola.

5. Warunkiem udziału w Konkursie jest uprzednie zapoznanie się i akceptacja przez uczestnika treści regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację pracy, nazwiska autora i umieszczenie zdjęć na stronie SP nr 7 w Lęborku.

6. Każde przedszkole może przesłać na konkurs  do 10 prac plastycznych. Prace nie podlegają zwrotowi.

7. Prace należy złożyć do dnia 05.04.2024 r. do:

Sekretariat  SP nr 7 w Lęborku

u. P. Skargi 52

84-300 Lębork

Tel. 59 862 28 13

8. Komisja konkursowa dokona oceny złożonych prac i opublikuje listę osób nagrodzonych na stronie internetowej i facebooku SP nr 7 w Lęborku 12.04.2024 r.

9. O terminie wręczenia nagród i dyplomów poinformujemy w publikacji o wynikach konkursu.