Nagrodzeni w konkursie plastycznym “Uczę się żyć bezpiecznie –STOP agresji i przemocy w szkole 2019”

W maju odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I- II ” Uczę się żyć bezpiecznie –STOP agresji i przemocy w szkole 2019″.Celem konkursu było:-poszerzenie wiedzy na temat zjawiska agresji i przemocy,-uświadomienie, jak ważne jest zwalczanie tych zjawisk,-rozwijanie i pobudzenie wyobraźni oraz kreatywności twórczej,-wzmocnienie poczucia własnej wartości i obrazu własnego ja. Do organizatorów wpłynęło wiele prac. Komisja nagrodziła pracę: Mileny Nagórskiej , Marysi Manthaj, Amelii Piekarskiej, Oliwiera Gorzyckiego, Julii Ostrowskiej z klas I oraz Agaty Urbańskiej, Maćka Tredera i Adama Babczyszyna, Wiktorii Wety, Wiktorii Ptaszek oraz Joanny Torbickiej z klas II . Gratulujemy!