“Nasza Planeta- piękna na co dzień”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku zachęca do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym pod nazwą „ Nasza planeta – piękna na co dzień🥰🌏”. 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi🌍. Z tej okazji zapraszamy uczniów klas I- IV do udziale w miejskim konkursie fotograficznym „Nasz planeta – piękna na co dzień” Aby wziąć udział w konkursie, wykonaj fotografię na której ukażesz czym dla Ciebie jest piękno planety; wywołaj ją i dostarcz do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku.🎞️📸Na zgłoszenia czekamy do 19 kwietnia.Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej lub na naszej stronie internetowej. www.sp7.lebork.pl/

ZAPRASZAMY!REGULAMIN KONKURSU FOTOFRAFICZNEGO„Nasza planeta – piękna na co dzień”📸🌍

I. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bohaterów Westerplatte w LęborkuOsoby odpowiedzialne: Alicja Świtka, Izabela RadojewskaII.

Cele konkursu1. Rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania przyrodą własnego regionu.

2. Kształtowanie wrażliwości na potrzeby środowiska przyrodniczego.

3. Rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna otaczającej przyrody.

4. Rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości uczniów w dziedzinie fotografii.

5. Promowanie obchodów „Dnia Ziemi”.

III. Warunki uczestnictwa

1. Konkurs jest bezpłatny.

2. Konkurs jest organizowany w ramach obchodów „Dnia Ziemi”, który odbywa się 22 kwietnia.

3. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – IV szkół podstawowych z miasta Lębork.

4. Przedmiotem Konkursu są fotografie wykonane przez uczniów dotyczące otaczającej nas przyrody ( np. fascynujące widoki, zwierzęta, rośliny, owady lub sposoby ratowania naszej planety).

5. Zdjęcie należy wywołać i dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku, ul. Piotra Skargi 54 w terminie do dnia 19 kwietnia 2024 roku.

6. Dopuszczalne formaty zdjęć: 13*18 cm; 15*21 cm lub 20*30 cm.

7. Wywołane zdjęcie wraz z (Załącznik nr 1) oświadczenia rodzica oraz metryczkę (Załącznik nr 2) należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku, do dnia 19 kwietnia 2024r.

8. Uczestnik konkursu może dostarczyć maksymalnie jedno zdjęcie konkursowe.

9. Fotografie powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi.

10. Wykonane fotografie należy opisać według następującego wzoru: ( imię i nazwisko, klasa, tytuł zdjęcia, nazwa szkoły oraz nazwisko nauczyciela prowadzącego).

11. Nie zezwala się na stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów zdjęcia pochodzących z różnych plików.

12. Do pracy konkursowej należy dostarczyć zgodę rodziców ( załącznik nr 1) oraz metryczkę dotyczącą zdjęcia( załącznik nr 2).

13. W przypadku pytań proszę pisać na adres magiala@wp.pl

14. Do oceny złożonych prac zostanie powołane jury. Ocena prac będzie odbywać się w dwóch kategoriach wiekowych:-uczniowie klas I-II; -uczniowie klas III-IV.

15. W każdej z powyższych kategorii laureaci zostaną uhonorowani dyplomami i nagrodami, przewidujemy także po wyróżnienia w każdej kategorii.

16. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Internetowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku. (www.sp7.lebork.pl/)

17. Wręczenie nagród odbędzie się dnia 30.04.2023r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku. Informacja o wynikach konkursu i dokładnym terminie i godzinie spotkania dostępna będzie na stronie szkoły oraz na profilu Facebook-a. Zapraszamy do udziału!🌏📸🥰