Piknik Rodzinny

Cała szkoła już od rana była podekscytowana. Wszyscy nie mogli się doczekać tego co miało się wydarzyć, a mianowicie w dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez nauczycieli oraz rodziców naszych uczniów. Pogoda nam dopisała, słońce pięknie świeciło, uśmiech na twarzach gościł, a to za sprawą naszych atrakcji oraz gości. W nasze progi zawitali strażacy oraz funkcjonariusze policji. Każdy mógł posiedzieć w radiowozie, włączyć syrenę lub zajrzeć do wozu strażackiego i z bliska zobaczyć jego wyposażenie. Na zakończenie strażacy zafundowali wszystkim prysznic dla ochłody co wywołało wiele pisków oraz radości. Ponad to każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były kiełbaski z grilla, ciast pełne stoły oraz wata cukrowa dla osłody. Uczniowie pletli kolorowe warkoczyki i malowali innym buzie. Były bańki mydlane i konkursy sportowe. Wszyscy mogli wziąć udział w loterii. Każdy los wygrywał, więc do wszystkich małych i dużych szczęście się dzisiaj uśmiechnęło. Kto był zmęczony mógł odpocząć na kocu, a Ci z nadmiarem energii na kolorowych “dmuchańcach” szaleli. Był to dzień pełen wrażeń, uśmiechów i radości. Myślę, że na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wszystkim pięknie dziękujemy: za pomoc, za wsparcie, za przybycie. Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe.