Profilaktyczny koncert muzyczny – FULL POWER SPIRIT – “Znajdź pomysł na siebie”

Zespół Full Power Spirit istnieje od 2001 roku. W trakcie swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z młodzieżą.

Duet Hip-Hopowy 10 października zaprezentował naszej młodzieży montaż słowno muzyczny pt. “Znajdź pomysł na siebie”. Tym razem lider zespołu mówił młodzieży o szczęściu- co dla młodego człowieka znaczy być szczęśliwym, jak osiągnąć szczęście i gdzie warto go szukać. Wypowiedzi mimo, że zawierały trudne treści, przekazane były w sposób dostępny dla młodzieży. Wykład podparty był świadectwem artysty oraz przeplatany muzyką HIP- HOPU. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali występu, a po zakończeniu oceniali go jako wartościowy i ciekawy.