Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w świątecznej akcji na rzecz Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego w Lęborku

15 listopada w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku odbyło się spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta z Samorządami Uczniowskimi i ich opiekunami. Spotkanie dotyczyło ważnej akcji „I Ty możesz zostać Mikołajem”, która odbędzie się w dniach 1-5 grudnia w szkołach lęborskich. W tych dniach przedstawiciele SU będą zbierać w swoich szkołach kwesty do puszek na cel Fundacji Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Finał tej akcji odbędzie się 6 grudnia 2017r. na Placu Pokoju. Więcej informacji już niedługo. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tej świątecznej akcji.