Szkolne Jasełka

W dniu 21 grudnia 2018 roku w ramach wspólnego świętowania Bożego Narodzenia uczniowie ze wszystkich klas wystawiły tradycyjne Jasełka dla swoich koleżanek i kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Sceny biblijne, począwszy od ogrodu Eden a zakończywszy na przyjściu Trzech Króli do betlejemskiej stajenki, przeplatane były kolędami i pastorałkami, zarówno tymi tradycyjnymi, jak i bardziej współczesnymi. Narratorami były najmłodsi uczniowie grający aniołów. Starsi uczniowie wcielili się w role Maryi, Józefa i Gabriela, pasterzy i króli, ale też Adama, Ewy, węża i gospodarza. Całość zwieńczył żywiołowy występ wokalno-instrumentalny uczniów z klas pierwszych i drugich. Po występie Pan Dyrektor wraz z p. F. Byczuk wręczył nagrody w dwóch konkursach organizowanych w naszej szkole. W przygotowanie przedstawienia, oprawy muzycznej i dekoracji zaangażowani byli nauczyciele: p. Bożena Maciejewska, p. Ferdynanda Byczuk, p. Marlena Paszkowiak, p. Anna Szkut-Nikitiuk, p. Mariola Zambrowska-Świder, p. Arkadiusz Miśkiewicz oraz p. Wojciech Malicki.