Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022r., w naszej szkole, odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego z udziałem Sekretarza Miasta- pana Mariana Kurzydło. Ostatnie w tym roku spotkanie było okazją do nagrodzenia uczniów z najlepszymi wynikami w nauce, sporcie, olimpiadach i konkursach. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich, ale uroczystość uświetnili również uczniowie klasy pierwszej, drugiej i chór z klas IV-V.

Liderem Szkoły w tym roku został  Błażej Popiela z kl. V a. Jego średnia ocen na koniec roku to aż 5,8. Dwudziestu uczniów szkoły, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0 otrzymało stypendia: Byli to: Błażej Popiela, Piotr Deptuła, Jakub Lomnitz, Marcelina Stępień, Marcel Jabłoński, Paweł Mańkowski, Maja Browawczyk, Tymoteusz Białaszewski, Amelia Piekarsa, Jan Szalewski, Aniela Bojarska, Natalia Puciłowska, Paulina Fiałkowska, Julia Gajkowska, Magdalena Šitvjenkina, Joanna Šitvjenkina Joanna, Kacper Schmydke, Szymon Chruszcz, Julia Ostrowska, Julia Sikora.

Za szczególne osiągnięcia , godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu miasta, powiatu, województwa i kraju, wyróżnienia otrzymali:

Błażej Popiela kl. V A, Julia Mielewczyk kl. III B, Kamil Klimczuk kl. II A, Aleksander Burzyński kl. I A, Olga Mioduchowska kl. I A, Maria Krefta kl. I B, Hanna Dawidowska kl. I B, Aleksander Łyżwiński kl. I B Za szczególne osiągnięcia w zawodach sportowych na szczeblu województwa wyróżnieni zostali: Wiktoria Weta, Joanna Šitvjenkina, Wiktoria Ptaszek, Magdalena Šitvjenkina, Wojciech Gierszewski, Jakub Nadolny, Marcel Makowski-Oszmaniec, Ksawery Kędra, Franciszek Birkholz, Borys Chowaniec, Borys Dydymski, Kamil Klimczuk, Maksymilian Kowalski, Mateusz Lubański, Tymoteusz Matalewski, Kacper Miszka, Nikodem Pryczkowski i Maksymilian Pawelczyk.

Wszystkim uczniom życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji!