„Warsztaty robienia pizzy”, kręgle i lodowisko w wykonaniu klasy VIIb, VIIc i VIIe

Czwartek, 3 stycznia 2019r., był wyjątkowym dniem dla uczniów z klasy VIIb, VIIc oraz VIIe i ich opiekunów. Tego dnia uczniowie mieli okazję spędzić niezapomniane chwile na warsztatach robienia pizzy, kręgielni oraz lodowisku w Gdyni. Na początku młodzież testowała swoje umiejętności podczas gry w kręgle, a następnie uczestniczyła w warsztatach z robienia pizzy. Gra w kręgle, jak się okazało, to sportowa rywalizacja połączona z zabawą, która doskonale integrowała klasy VII. Warsztaty robienia pizzy to przygotowanie i wyrabianie ciasta, dobieranie odpowiednich składników, jak również zapoznanie uczniów z historią tego  przysmaku. Ostatnią atrakcją czwartkowego wyjazdu było lodowisko. Dla niektórych była to pierwsza w życiu przygoda z łyżwami. Jednak zdecydowana większość grupy świetnie radziła sobie na lodzie. Jedno jest pewne… wyjazd był udany. A jak wyglądało to w rzeczywistości można zobaczyć w galerii.