Wycieczka na kręgle i do kina

5 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Gdyni. Młodzież miała okazję spróbować swoich sił na kręgielni w Centrum  U7. Chociaż niektórzy z nas pierwszy raz rzucali kulą, wszyscy świetnie się bawili, odnosząc swoje małe sukcesy. Personel kręgielni stanął na wysokości zadania, przygotowując dla uczestników niespodzianki. Mogli wygrać wejściówki do Centrum U7 dla 8 osób! Były i pompki, i przysiady z obciążeniem, a nawet siłowanie na rękę 🙂 Należy podkreślić, iż właściciel placówki był pod ogromnym wrażeniem odwagi i sportowej walki naszych uczniów.  Po tak wyczerpujących rozgrywkach przeszliśmy do centrum handlowego Riviera, gdzie doładowaliśmy swe siły pysznym posiłkiem, a następnie udaliśmy się do kina. Wszyscy w świetnych humorach wróciliśmy do autokaru. Wycieczka była w pełni udana.