Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego “Wkrótce będę uczniem. Szkoła moich marzeń”

Bardzo miło nam poinformować, że Miejski Konkurs Plastyczny „Wkrótce będę uczniem. Szkoła moich marzeń” został rozstrzygnięty.

Z lęborskich przedszkoli na konkurs wpłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury wybrało zwycięzców kierując się wymogami formalnymi oraz doceniając pomysłowość, samodzielność, estetykę wykonania i uwzględnienie tematu konkursu.

Nagrody otrzymają:

Nikodem Czuja – SP nr 4

Lilianna Traskowska – Przedszkole nr 5

Igor Klassa – Przedszkole nr 1

Hanna Baar – Przedszkole nr 1

Wyróżnienia otrzymają:

Arina Horiotęka – Przedszkole nr 5

Jan Lange – SP nr 4

Aleksandra Orlikowska – Przedszkole nr 1

Wiktoria Jelińska – Przedszkole nr 1

Franciszek Chojnacki – Przedszkole nr 1

Leon Remiasz – Przedszkole nr 1

Jakub Brodalski – Przedszkole nr 1

Nagrodzonych, wyróżnionych oraz wszystkich uczestników konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów na halę sportową SP nr 7 w dniu 16 kwietnia 2024 r. o godz. 9.00 podczas imprezy sportowej – „Piknik Zerówek”.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy!