Z życia klasy VIId – pasja Igora Zagożdżana

Igor Zagożdżan, uczeń kl.VIId, pasjonuje się karate olimpjskim. Codziennie uczęszcza na treningi, poświęcając swój wolny czas. Igor rozpoczął swoją przygodę z tym sportem kilka lat temu, a w roku 2014 wystartował w swoich pierwszych zawodach. Jest zawodnkiem Kadry Pomorza w Karate Olimpijskim WKF.  Od X 2014 roku zgromadził około 127 medali w zawodach krajowych i międzynarodowych. Oto najważniejsze osiągnięcia Igora z 2018/2019 roku:

– V GP Lębork Karate WKF (TURNIEJ PLK) 10.11.2018 – tytuł „NAJLEPSZY ZAWODNIK ZAWODÓW” W tej edycji : 2razy I miejsce, 2razy II miejsce i 1rax III miejsce w konkurencjach kata i kumite: Młodzicy  Kadeci

– Central Europe Open – Zawody Międzynarodowe I miejsce kumite ind. Male U-14

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików -III miejsce kata indywidualne

– „YAMABUSHI CUP”2018, Osielsko, 21.09.2018:

Imiejsce kumite ind.Młodzicy

II miejsce kata ind.Kadeci

III miejsce kumite ind.Kadeci -52kg

– Otwarte Zawody Karate o Puchar Wójta Gminy Wejherowo Bolszewo, 27.10.2018 za zajęcie pierwszych i drugich miejsc w konkurencjach kata i kumite zdobyty tytuł „Najlepszy Zawodnik Zawodów” i Puchar Wójta Gminy Wejherowo.

Gratulujemy Igorowi sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne zawody!!!