Bal karnawałowy kl. I i II

Dnia 26 lutego 2019 r. w szkole odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci zachwyciły zebranych swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, motylki, postacie z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Bal prowadził wodzirej wraz z Alicją z Krainy Czarów. Oprócz wspólnych tańców, konkursów była także bitwa na “śnieżki”, czary i wybór miss i mistera balu. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek w klasach. Pyszne ciasteczka i orzeźwiające soki zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały wszystkie muzyczne hity.                                            Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.