KONKURS WALENTYNKOWY: “Miłość w języku obcym” rozstrzygnięty!

Dnia 7 lutego 2019r. odbył się w naszej szkole konkurs walentynkowy: “Miłość w języku obcym”. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz przebiegał w miłej, wesołej atmosferze. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie poezji miłosnej- również śpiewanej w języku niemieckim lub angielskim. Komisja konkursowa w składzie: Joanna Jeka, Bożena Maciejewska oraz Kamila Starczewska po burzliwej naradzie wyłoniła zwycięzców. W kategorii: język niemiecki 1 miejsce zdobyła uczennica klasy IIIb – Aleksandra Gosz, 2 miejsce – uczeń klasy VIIg Igor Czuprewicz, 3 miejsce –  uczeń klasy VIIg Marcel Pawelczyk. W kategorii: język angielski 1 miejsce zdobyła uczennica klasy VIIIc- Kornelia Opara, 2 miejsce – uczennice klasy VIIb Zuzanna Litwin, Natalia Recław, Oliwia Trawicka. 3 miejsce zdobyli: uczeń klasy VIIIc Bartłomiej Dąbrowski oraz uczennica klasy VIIIa Maja Łukaszuk. Na zakończenie konkursu uczniowie wspólnie odśpiewali najpopularniejsze utwory miłosne w wersji karaoke. Organizatorzy konkursu pragną serdecznie podziękować sponsorom konkursu, którymi byli: Szkoła Języków Obcych GLOSSA z Krakowa oraz Agencja Turystyczna ATAS z Warszawy. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.