Konkurs fotograficzny “Książka na feriach”

Zapraszamy do udziału w fotograficznym konkursie wojewódzkim “Książka na feriach”, którego organizatorem jest Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4-8.

Na czym polega konkurs?

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia dowolnej książki, która dobrze się bawi podczas ferii (np. czy zabraliście ją na stok narciarski, nad morze, do ciepłych krajów, a może czytacie w ulubionym kąciku w domu?). Bądźcie oryginalni i kreatywni. Pokażcie nam to!

Fotografia powinna być wykonana samodzielnie. Jeden uczeń może być autorem tylko jednej pracy.

Wykonane zdjęcie w formacie png należy przysłać do 15 lutego 2024 do Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku na adres mailowy konkursy@pbp.gda.pl (w treści maila proszę podać imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy rodzica/opiekuna oraz szkołę i klasę do której uczęszcza autor pracy oraz dołączyć zdjęcie lub skan zgody rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych dziecka – druk zgody w linku poniżej).

Co można wygrać?

Nagrodami są książki i gadżety

Jakie są warunki uczestnictwa?

Przesłanie zdjęcia na powyższy adres e-mail powinny być zgodnie z instrukcjami zawartymi w regulaminie. Konieczna jest akceptacja regulaminu oraz spełnienie warunków w nim zawartych. Znajdziecie go we wpisie na stronie internetowej organizatora konkursu: