Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Konkurs matematyczny “Mathman”

Konkurs matematyczny “Mathman”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział szkolnym etapie konkursu matematycznego ” Mathman”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej ” Gryf Pomorski” w Redkowicach. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów oraz przygotowanie do wykorzystania wiedzy matematycznej do rozwiązywania problemów. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II-VII szkoły podstawowej, dziękujemy zaangażowanie i wsparcie rodziców. Zwycięzcy przejdą do etapu rejonowego, który odbędzie się 22 marca w Redkowicach. Trzymamy kciuki w dalszych sukcesach nie tylko matematycznych. 😊