Łajba 2024

18 kwietnia 2024r. zapisze się w pamięci grupy naszych uczniów na dłużej. To właśnie tego dnia odbyło się podsumowanie XXV Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego “Łajba 2024”, II Powiatowego Konkursu Fotograficznego “Łajba 2024” oraz XXVII Festiwal Piosenki Marynistycznej. Patronatem honorowym był Minister Edukacji.

Poziom konkursów oraz festiwalu był na bardzo wysokim poziomie. Nasza szkoła po raz kolejny miała powody do dumy, ponieważ wszyscy uczniowie, którzy przygotowywali się do konkursów Łajby 2024 wrócili do domu z nagrodami:)

XXV Ogólnopolski Konkurs “Łajba 2024”

• III miejsce- Amelia Banasiuk kl. IIIB

II Powiatowy Konkurs Fotograficzny