Piknik sportowy 😊

16 kwietnia odbył się już po raz kolejny wspaniały Piknik Sportowy dla wszystkich lęborskich szkół i przedszkoli🥰⚽🏆. Zaczęliśmy z uśmiechem i dumą wręczając nagrody zaangażowanym przedszkolakom za konkurs plastyczny “Szkoła moich marzeń”, gratulujemy zwycięzcom 🏆👩‍🎨. Następnie przeszliśmy do rozgrzewki by móc zacząć naszą sportową zabawę. 🤸‍♀️Dzieci wzięły udział w czterech konkurencjach, w których najważniejszy był dobry humor oraz udział każdego przybyłego gościa. 🥰 🏃‍♀️ Doping kolegów i koleżanek z grup niósł się po całej szkole, najmłodsi dali z siebie wszystko i taki sposobem dzisiaj nie było przegranych, WSZYSCY wygrali 🥰… huraaaa 😉 Podczas całego spotkania towarzyszył nam gość specjalny był to Lęborski Lew, który wszystkim nam przypominał o naszym mieście Lęborku, które jest naszym wspólnym ” domem”🥰🦁. Dziękujemy za wsparcie, pomoc i zaangażowanie Dyrekcji naszej szkoły. Dzięki współpracy nauczycieli oraz opiekunów mogliśmy dzisiaj dać dzieciom tyle radości i świetnej zabawy, jeszcze raz DZIĘKUJEMY Przedszkolu nr 1, Przedszkolu nr 5, Przedszkolu nr 6, Przedszkolu nr 9 , Przedszkolu nr 10, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 7🥰.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 🥰🦁🤸‍♀️