Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Pierwszaki w kinie Fregata

Pierwszaki w kinie Fregata

Czwartek, 15 września był bardzo atrakcyjnym dniem dla uczniów klasy IA i IB. Dzieci, zamiast tradycyjnych lekcji wybrały się do Kina Fregata na seans bajek polskich w ramach festiwalu „Gdynia Dzieciom”. 

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia bajek  „Bałtyk” ; „Nie taki krokodyl straszny”; „Historyjek na tropie – Zawisza Czarny” oraz „Agatka i liście”.  Bajki bardzo przypadły naszym dzieciom do gustu. Po seansie każde dziecko otrzymało piękną linijkę a wylosowane dzieci drobny upominek.   

Po powrocie do szkoły dzieci dzieliły się wrażeniami z seansu. Uczniowie klasy IA zilustrowali swoje wspomnienia tworząc piękne prace plastyczne inspirowane bajkami.