Pierwszy dzień wiosny

W tym roku z wielką niecierpliwością wyczekiwaliśmy pierwszego dnia wiosny. Przez cały tydzień społeczność naszej szkoły przygotowywała się na nadejście tego wyjątkowego dnia. W ramach tygodnia kolorów każdego dnia przychodziliśmy w innych barwach a podczas klasowych spacerów wypatrywaliśmy pierwszych zwiastunów wiosny. W czasie zajęć młodsze klasy wykonywały plakaty na powitanie wiosny, podczas gdy starsi uczniowie brali udział w interaktywnym quizie wiedzy o wiośnie.

W dniu dzisiejszym niektórzy z nas witali wiosnę podczas spacerów i wspólnych posiłków, natomiast inni świętowali ten dzień na sportowo, grając w gry indywidualne i zespołowe. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskich obchodach powitania wiosny.

Nie zapomnieliśmy również o wyjątkowym dniu, jakim jest Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa i na znak wsparcia dla tych osób, ubraliśmy dwie różne skarpetki.

Wszyscy mamy nadzieję , że wiosna, na którą tak bardzo czekaliśmy, zawita do nas na stałe i częściej będziemy oglądać słońce na niebie.

Zapraszamy na fotorelację.