Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2023/24

Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2023/24

20 lutego w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom klas II-VII, którzy osiągnęli wysokie wyniki edukacyjne w I półroczu roku szkolnego 2023/24. 😊🏆 Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w takim wydarzeniu i docenić trud, starania naszych uczniów. Ciężka i sumienna praca została wyróżniona, mamy nadzieję, że wszyscy Nagrodzeni będą wzorem do naśladowania w dalszym procesie uczenia się. Przed nami kolejny semestr, trzymamy kciuki za wszystkich uczniów naszej szkoły, aby mogli rozwijać się każdego dnia.❤️👩‍🎨 Obiecujemy, że będziemy czuwać i wspierać ich w tym codziennym wysiłku. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom oraz rodzicom za wsparcie w spełnianiu ich marzeń. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Powodzenia 😊