Sentymentalna podróż w czasy PRL-u : nietypowy Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanego popularnie Dniem Nauczyciela, 14. października  br. w naszej szkole odbył się uroczysty  apel. Uczniowie na tę okazję przygotowali część artystyczną   i podziękowali w ten miły sposób wszystkim pracownikom szkoły.  Młodzież przeniosła nas w czasy PRL-u, przedstawiając zabawne  newsy w głównym programie informacyjnyTVP1 w czasach PRL-u : Dzienniku Telewizyjnym.  Młodzi artyści  słowem, pieśnią i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień.  Na uwagę zasługuje solowy występ uczennicy kl. VIII D- Katarzyny Krakowiak, a także jej rówieśników- Igora Koniecznego i Kasjana Hopy, którzy dostarczyli wszystkim mocnej dawki świetnej rockowej muzyki. Podczas dzisiejszej uroczystości swój układ choreograficzny i piękny śpiew zaprezentowały także  dzieci z klas młodszych. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. W tym dniu  złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli upominki.  Podczas dzisiejszego apelu  wiele ciepłych i miłych słów przekazała  nauczycielom Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani  Paulina Szalewska, która w krótkim przemówieniu podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie i życzyła wielu sił, i wytrwałości w tym jakże trudnym, lecz wyjątkowym zawodzie.