Wycieczka do Gdańska klas I-III

Uczniowie  z klas I- III  Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku 11 października wybrały się na wycieczkę do Gdańska, gdzie miały okazję obejrzeć rewię łyżwiarską pt „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”.

Wszyscy z zachwytem oglądaliśmy lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Była to fantasrtyczna przygoda dla dzieci, która wywołała wiele pozytywnych emocji. Zachwycenie i radośc nie opuszczały naszych najmłodszych widzów.

Podczas swojej podróży Sindbad przemierzył drogą morską prawie cały świat. Wielokrotnie znalazł się za burtą, jako rozbitek zatrzymywał się na kolejnym nieznanym i niebezpiecznym lądzie. Piekne dziewczyny, piraci, rude wojowniczki, konik morski, ryby piły to również barwni bohaterowie niezwykłego przedstawienia.

Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. W trakcie spektaklu uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy przy muzyce. Mamy nadzieje, że piękne wspomnienia zostaną z dziećmi i zawsze będą wywoływać uśmiech na twarzy.