Spotkanie z przedstawicielem Banku Żywności w Słupsku

Dnia 27 września, wolontariusze z naszej szkoły, spotkali się z koordynatorem ds. akcji społecznych i wolontariatu Banku Żywności w Słupsku, panią Małgorzatą Burjan. W trakcie tego spotkania, nasi uczniowie, pozyskali wiele cennych informacji na temat pracy wolontariuszy, ich praw i obowiązków, a także ogromnego znaczenia ich pracy na rzecz osób potrzebujących.

Spotkanie to było dla nas istotne, nie tylko pod względem merytorycznym, ale równie ważnym był fakt, że wspólnie z panią koordynator, powitaliśmy wśród grona wolontariuszy naszej szkoły, jego nowych członków. Jest nam niezmiernie miło, że uczniowie, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę w Szkole Podstawowej nr 7, tak licznie i chętnie włączyli się w pomoc na rzecz osób potrzebujących.

W imieniu opiekunów oraz całej społeczności wolontariuszy, witamy Was w naszym gronie, a wszystkie chętne osoby, zapraszamy do współpracy.